Kohalejõudmise aeg

Aega broneerides ütleme kliendile orienteeruva kohalejõudmise aja. Teeme endast kõik oleneva, et kokkulepitud ajaks kohale jõuda. Kuna tegu on salongiga ratastel, siis oleneb kohalejõudmine liiklusest (ummikud, politseireid, teetööd), ilmastikuoludest ja erinevatest situatsioonidest, mis ei olene meist. Täpse saabumise kellaaja teavitame smsiga ca 30 min ette. 

Meist mitteolenevatel asjaoludel (tehnika viga, ilmastikuolud, teenindaja haigus jne.) võib juhtuda, et oleme sunnitud tühistama kliendi tellimuse. Teavitame klienti esimesel võimalusel.

Saabumise ajaks on kliendi koer eelnevalt tualetis käinud ja võimalusel vihmase ilmaga koer siseruumis/ kuudis hoitud, et hoolduse ajaks oleks kasukas kuiv (märja karva kammimine on üsna keeruline).

Parkimine

Klient garanteerib parkimise võimaluse (6m alal) tellitud aadressil või 500m selle raadiuses.

Kas klient peab olema kodus?

Kindlasti on see vajalik esimesel kohtumisel, et klient saaks tutvustada meile oma lemmikut. Pärast esimest visiiti ei ole kliendi kodus olek vajalik. Edaspidi võite kokkuleppel jätta ukse võtme, uksekoodi või lihtsalt koera hoovi. Hoolitseme selle eest, et kliendi lemmikloom oleks turvaliselt hooldatud ja lukustame lahkudes ukse, värava. 

Koera pildistamine ja filmimine

Pildistame/filmime kliendi koera enne ja pärast hooldust. Kasutame salvestatud materjali sotsiaalmeedias, veebilehel või reklaamis. Kui kliendile ei sobi avalikustamine, siis palume sellest kindlasti teada anda.

Privaatsus

Säilitame ainult vajaliku info, mis on vajalik teenuse pakkumiseks (kliendi kontaktid, koera tervise ja karvastiku seisukord). Igasugust teavet, mida meiega jagate, ei avalikustata ega edastata kolmandatele isikutele.

Makseinfo

Tasuda on võimalik kohapeal sularahas või maksekaardiga. 

NB!

Kui kohapeal selgub, et klienti ei ole kodus (kui kokkulepitud ei ole teisiti) või koer osutub agressiivseks ja hooldust teha ei õnnestu, siis klient tasub 50% hooldusele planeeritud hinnast aga mitte vähem kui 85€ + kohalesõidu tasu, kui asute Sauelt kaugemal kui 30km.