Kohalejõudmise aeg

Aega broneerides ütleme kliendile orienteeruva kohalejõudmise aja. Teeme endast kõik oleneva, et kokkulepitud ajaks kohale jõuda. Kuna tegu on salongiga ratastel, siis oleneb kohalejõudmine liiklusest (ummikud, politseireid, teetööd), ilmastikuoludest ja erinevatest situatsioonidest, mis ei olene meist. Kui selgub, et jõuame 15 min varem või hiljem kokkulepitud ajast, anname sellest esimesel võimalusel teada. 

Meist mitteolenevatel asjaoludel (tehnika viga, ilmastikuolud, teenindaja haigus jne.) võib juhtuda, et oleme sunnitud tühistama kliendi tellimuse. Teavitame klienti esimesel võimalusel.

Saabumise ajaks on kliendi koer karvahoolduseks valmis ja eelnevalt tualetis käinud.

Parkimine

Klient garanteerib parkimise võimaluse (6 m alal) tellitud aadressil või 500 m selle raadiuses.

Kas klient peab olema kodus?

Kindlasti on see vajalik esimesel kohtumisel, et klient saaks tutvustada meile oma lemmikut. Pärast esimest visiiti ei ole kliendi kodus olek vajalik, kuid tuleb tasuda teenuse eest ette. Edaspidi võite kokkuleppel jätta ukse võtme, uksekoodi või lihtsalt koera hoovi. Hoolitseme selle eest, et kliendi lemmikloom oleks turvaliselt hooldatud ja lukustame lahkudes ukse, värava. 

Koera pildistamine ja filmimine

Pildistame/filmime kliendi koera enne ja pärast hooldust. Kasutame salvestatud materjali sotsiaalmeedias, veebilehel või reklaamis. Kui kliendile ei sobi avalikustamine, siis palume sellest kindlasti teada anda.

Privaatsus

Säilitame ainult vajaliku info, mis on vajalik teenuse pakkumiseks (kliendi kontaktid, koera tervise ja karvastiku seisukord). Igasugust teavet, mida meiega jagate, ei avalikustata ega edastata kolmandatele isikutele.

Makseinfo

Tasuda on võimalik kohapeal sularahas või maksekaardiga. 

NB!

Kui kohapeal selgub, et koer on haige või agressiivne, klienti ei ole kodus ja teenust ei ole võimalik pakkuda, siis klient tasub kohalesõidutasu (Sauelt raadiuses 0-30km 15€, Sauelt alates 31km 15€ + 0,90€/km).

Tehtud töö palume kontrollida üle kohe koera kätte saamisel! Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.