Broneeri aeg:

* Broneeringu täpsustamiseks ja kinnitamiseks võtame teiega ühendust.

Kirjutage endale sobiv kuupäev ja kellaaeg, võimalusel mitu. Aja täpsustamiseks võtame teiega ühendust.
Kohalejõudmise aeg
Aega broneerides ütleme kliendile orienteeruva kohalejõudmise aja. Teeme endast kõik oleneva, et kokkulepitud ajaks kohale jõuda. Kuna tegu on salongiga ratastel, siis oleneb kohalejõudmine liiklusest (ummikud, politseireid, teetööd), ilmastikuoludest ja erinevatest situatsioonidest, mis ei olene meist. Täpse saabumise kellaaja teavitame smsiga ca 30 min ette.

Meist mitteolenevatel asjaoludel (tehnika viga, ilmastikuolud, teenindaja haigus jne.) võib juhtuda, et oleme sunnitud tühistama kliendi tellimuse. Teavitame klienti esimesel võimalusel.

Saabumise ajaks on kliendi koer karvahoolduseks valmis ja eelnevalt tualetis käinud.

Parkimine
Klient garanteerib parkimise võimaluse (6 m alal) tellitud aadressil või 500 m selle raadiuses.

Kas klient peab olema kodus?
Kindlasti on see vajalik esimesel kohtumisel, et klient saaks tutvustada meile oma lemmikut. Pärast esimest visiiti ei ole kliendi kodus olek vajalik, kuid tuleb tasuda teenuse eest ette. Edaspidi võite kokkuleppel jätta ukse võtme, uksekoodi või lihtsalt koera hoovi. Hoolitseme selle eest, et kliendi lemmikloom oleks turvaliselt hooldatud ja lukustame lahkudes ukse, värava.

Koera pildistamine ja filmimine
Pildistame/filmime kliendi koera enne ja pärast hooldust. Kasutame salvestatud materjali sotsiaalmeedias, veebilehel või reklaamis. Kui kliendile ei sobi avalikustamine, siis palume sellest kindlasti teada anda.

Privaatsus
Säilitame ainult vajaliku info, mis on vajalik teenuse pakkumiseks (kliendi kontaktid, koera tervise ja karvastiku seisukord). Igasugust teavet, mida meiega jagate, ei avalikustata ega edastata kolmandatele isikutele.

Makseinfo
Tasuda on võimalik kohapeal sularahas või maksekaardiga.

NB!
Kui kohapeal selgub, et klienti ei ole kodus (kui kokkulepitud ei ole teisiti) või koer osutub agressiivseks ja hooldust teha ei õnnestu, siis klient tasub 50% hooldusele planeeritud hinnast aga mitte vähem kui 75€ + kohalesõidu tasu, kui asute Sauelt kaugemal kui 30km.