Hinnakiri ja teenused.

pügatavad, trimmitavad (väikesed, keskmised, suured tõud): *pomeranian, puudel, yorkie, westie, cavalier, spanjelid, terjerid, snautserid jne.

60-120€ (1,5-3h)

lühikarvalised (väikest, keskmist ja suurt kasvu koerad): *inglise buldog, pitbull, amstaff, labrador, rottweiler jne.

40-60€ (1-1,5h)

väikest, keskmist ja suuremat kasvu (topelt ja pikema karvalised): *corgi, sheltie, chow-chow, akita, collie, retriiver, Austraalia lambakoer jne.

60-80€ (1,5-2h)

keskmist, suurt ja väga suurt kasvu (topelt ja pikema karvalised): *samojeed, husky, saksa lambakoer, malamuut, leonberger, Berni alpi karjakoer, pürenee mäestikukoer, landseer, Newfoundlandi koer, bernhardiin jne.

80-140€ (2-3,5h)

ainult küünte lõikus

40€

kassi hooldus

alates 45€

Sauelt raadiuses 0-30km kohalesõidutasu

tasuta

Sauelt alates 31km lisandub hoolduse hinnale kohalesõidutasu*

0,50€/km

ühelt kliendilt alates 2 koera hooldus

-5%

Välja toodud hinnad on ligikaudsed. Täpset hinda ei ole võimalik öelda enne koera ja tema karvastiku seisukorraga tutvumist. Kui koer on väga pulstis, siis lisandub üle läinud maksimum ajale/hinnale 40€/h Kui aega kulub hooldusele vähem, siis on selle võrra ka hind odavam (töötame tunnihinna alusel).


Hind sõltub hooldusele kuluvast ajast.

Ajakulu tuleneb koera karvastiku seisukorrast ja tema käitumisest. Kui koeral on väga palju tihedaid pusasid ja rohkelt lahtist villa, ta on püsimatu, siis kulub hooldusele aega rohkem. Samuti kuivab erinevatel tõugudel karv erinevalt, mõnel kiiremini, teisel aeglasemalt. Kutsikatele oleme arvestanud aja olukorraga kohanemiseks ja tutvumiseks ehk siis “tasa ja targu”, et neile jääks see meelde meeldiva kogemusena. Sellepärast ei ole ka võimalik öelda kohe täpset hinda ja lõplik hind selgub kohapeal, olles tutvunud koera iseloomu ja karavastiku seisukorraga. 

Täishooldus: koera pesu, kuivatamine täiesti kuivaks, lahtise karva ja pusade eemaldus (eemaldame 95% lahtisest karvast), kõrvade puhastamine, küünte lõikus/ käppade hooldus. Soovi korral pügamine, trimmimine.

Täishooldus pesuta: lahtise karva ja pusade eemaldus (eemaldame 95% lahtisest karvast), kõrvade puhastamine, küünte lõikus/ käppade hooldus. Soovi korral pügamine, trimmimine.

*Sauelt alates 31 km: lisandub teenusele 0,50 € km (näiteks: tellite teenuse Raplasse (52 km Sauelt) lisandub hoolduse hinnale 22 km x 0,50 € ehk 11 €

 

Salong stardib Sauelt