Hind teenuse eest oleneb koera karvastiku seisukorrast ehk kui palju on pusasid ja lahtist karva, mida eemaldada. Peale pesu kuivatame teie koera täiesti kuivaks (see on oluline vastavalt ilmale, vältimaks niiskusest tekkivaid nahahaiguseid), eemaldame pusad ja lahtise karva 95% ulatuses. Puhastame kõrvad, lõikame küüned, teeme käpad korda.
Kui olete statsionaarse koerte salongi külastaja, siis on teile ligikaudne ajakulu teada. Töötame tunnihinna alusel (40€/h), seega korrutage ajakulu 40-ga ja nii saate ligikaudse hinna.
Kui teie koer ei ole salongis hoolduses käinud ja ajakulu ei tea, siis keskmiselt kulub hooldusele 1,5-2,5h (oleneb, kas koer on lühi või pikema karvaline, on ta topeltkarvaline või mitte, jne.). Orienteeruvad hinnad leiate meie hinnakirjast.
Kui tegu on väga “villase” ja pusades koeraga, siis kulub ka hooldusele kauem aega (3-5h). 

Hind oleneb ka teie asukohast:
Kui elate Sauelt 30km raadiuses, siis on kohaletulek tasuta.
Alates 31km Sauelt lisandub hoolduse hinnale 0,50€/km
Näiteks:
Märjamaa 11,50€
Rapla 11,50€
Haapsalu 27,00€
Paide 35,50€
Pärnu 42,00€
Rakvere 47,00€
Viljandi 69,00€
Tartu 78,50€
Kärdla 89,60€
Narva 102,50€
Võru 115,00€
Kuressaare 115,60€
*kui tellimusi on teie piirkonda samaks päevaks rohkem, siis jaguneb kohaletuleku tasu klientide vahel
**saartele tulek sisaldab praamipiletite hinda

Jah. Koera võikski pesta ainult nii palju kui vajalik ja nii vähe kui võimalik. See oleneb ka koera tõust ja karvastiku tüübist (osadel tõugudel on pesemissagedus 1x kuus), kuid keskmiselt 2-3x aastas ja muidugi ka siis, kui mingi „jama“ sees on püherdama sattunud. Tähtsam ongi vana karva eemaldamine, et ei tekiks nahahaiguseid. Koos vana karvaga eemaldub ka sinna jäänud tolm, mustus ja surnud nahaosakesed, mis koerale ebamugavad ja tekitavad sügelemist. Pusade eemaldamine on vajalik, et nahk ei kisuks, see on koerale valulik. Kui karvadest on moodustunud juba paks vildi kiht st. pusad on suuremate „laikudena“ väga naha ligidal (tavaliselt kõrva taga, kaenla all, kubemes, tagumikul), siis lisaks selle, et koeral on valus, võib minna nendes kohtades nahk hauduma ja tekkida nahapõletik. Seega, kui  ikka ise juba kammimisega hätta jääte või ei ole selleks aegagi, siis ongi õige meid kutsuda.

Hind sõltub karvastiku seisukorrast ja pusade olemasolust ehk siis kui palju kulub aega villa eemaldamisele ja pusade lahti kammimisele. Puhastame lisaks kõrvad, lõikame küüned ja korrastame käpad. Värskelt pestud karvast eemaldub lahtine karv kergemini ja suuremas koguses aga lisaks kulub aega kuivaks föönitamisele. Mitte pestes on aja kokkuhoid pesu ja föönitamisega, kuid villa kammimisele kulub aega rohkem (kammime algselt suurema villa välja ja siis föön-kamm meetodil ülejäänu, et saada kätte enamus lahtist karva). Ehk siis keskmiselt on ajakulu ja hind peaaegu sama, kui koos pesuga. Orienteeruva hinna leiate meie hinnakirjast.

Ei hakka. Eemaldame lahtise karva/ villa ainult fööni ja kammiga, eemaldub see, mis juba on lahti. See soodustab uue karva paremat kasvu ning koera naha ja soojapidamise tervis on parem. Tähendab see seda, et kuna koera nahk reguleerib soojust karvade abil (soojus ringleb karvade all), siis mida puhtam vanast karvast, pusadest jne. ta on, seda paremini seal soe ringleb ja seda soojem on koeral, suvel sama “jahutusega”.