Töötame tunnihinna alusel. Kuni 1 tund 65€ , üle tunni hooldus arvestame edasi 42,50 €/h Seega ei ole määrav koera suurus, kaal ega tõug. Hoolduse ajakulu oleneb koera karvastiku seisukorrast ehk kui palju on lahtist karva ja pusasid, mida eemaldada. Peale pesu kuivatame koera täiesti kuivaks ja erinevatel tõugudel kulub selleks aega mõnel rohkem, teisel vähem. Seega on täpset hinda väga raske öelda. Orienteeruv hinnakiri erinevate tõugude kohta on leitav hinnakirjas.

Kõik oleneb, kuidas on koera karvastikku eelnevalt hooldatud. Kas koera on kord nädalas põhjalikult kammitud, aeg-ajalt kammitud või ei ole üldse kammitud. Hooldus kuni 1 h (65 €), 2 h (85 €), 3 h (125 €), 4 h (170 €) Üle 4 h hooldusele (väga pulstus ja hooldamata) lisandub 42,50€/h

Teeninduspiirkond on Sauelt ca 50 km raadiuses.

Sauelt 30 km raadiuses on kohalesõit tasuta. Alates 31 km lisandub sõidutasu.

Kõik vajalik on hoolduseks salongis olemas, nii vesi kui elekter. Küll aga, kui Teile sobib ja lubate, siis kasutaksime Teie elektrit (kui Teil on õues/garaažis pistikupesa, siis 50 m pikendusjuhe on meil endal olemas). Seda puht müra vähendamiseks, kuna meie elekter tuleb generaatori pealt ja tolle müra on pisut kõrgem, kui näiteks muruniiduki oma (püüame võimalusel vältida Teie naabrite, Teie ja koera häirimist müraga).

Palun täitke broneeringuvorm, et saaksin kõik vajalikud andmed korraga (aadress, tel.nr., koera tõug ja tema vanus, vajadusel lisa info) ja siis oskan Teile esimese vaba aja hoolduseks pakkuda. Aega broneerides puudub võimalus kuupäevade ja kellaaegade valikule, kuna need on vaja iga päeva kohta logistiliselt sobima panna. Pakkuge endale sobiv kuupäev, kellaaeg, lihtsalt „esimene vaba aeg“ või kindlad ajad, mis teile ei sobi.

Vastan Teie tellimusele broneeringu kinnitamisega või kuupäeva/ kellaaja kokkuleppimiseks hiljemalt 3 päeva jooksul *Juhul kui te ei ole vastust saanud 3 päeva jooksul, siis palun võtke minuga ühendust: info@puhaskoer.ee, fb Messengeri sõnumites või helistage numbril 5555 7647 ...vahel paraku lähevad kirjad kaotsi.  

Ei hakka. Eemaldame lahtise karva/ villa ainult fööni ja kammiga, eemaldub see, mis juba on lahti. See soodustab uue karva paremat kasvu ning koera naha ja soojapidamise tervis on parem. Tähendab see seda, et kuna koera nahk reguleerib soojust karvade abil (soojus ringleb karvade all), siis mida puhtam vanast karvast, pusadest jne. ta on, seda paremini seal soe ringleb ja seda soojem on koeral, suvel sama "jahutusega".

Koera kaitseb kuumuse eest tema kasukas, kui see on hästi läbi kammitud ehk vanast villast ning pusadest vaba. Kindlasti ei tohi topeltkarvalisi paljaks pügada, tekib ülekuumenemine ja päikesepõletuse oht. Koer jahutab end lõõtsutades keele ja vähesel määral käpapatjade kaudu. Käpapadjad on koeral ainus koht, kus on jahutamiseks mõeldudhiginäärmed, seega võiks ka need karvadest

 puhtaks lõigata. Koera ei ole vaja veega märjaks kasta! Kui teda veega kasta, siis vesi on tema seljas külm ainult mõned minutid, ülejäänud aeg on see soe ja ei lase karval oma ventileerivat tööd teha. Lisaks, kui koer ei saa pärast täielikult ära kuivada (kaenlaalused, kõhu alune, kube), siis on oht haudumisele jms. naha probleemidele. Seega piisab kui lahtine vill on eemaldatud, saadaval värske vesi ja koer saab olla varjus.

Loomulikult võib koera kammida iga asjaga, millel on piid küljes…täiesti teostatav kasvõi kolmeharulise kahvliga. Näiteks njuufat võib kammida ka väikesele koerale mõeldud kammiga, kuid sel juhul on see tema jaoks ikka väga pikk ja tüütu protsess...tõenäoliselt kõnnib ta koos oma kammimata kasukaga peagi minema. Seega eelkõige peab kamm siiski olema õige suurusega.

Piltidel tõin välja kammid koos kirjeldustega, mida ja kuidas meie neid oma igapäevatöös kasutame. Need kammid toimivad hästi topelt- ja pikemakarvaliste kammimiseks, kuid tegelikult töötavad praktiliselt kõikidel karvastikel…no aluskarvata lühikarvaliste koerte puhul tõesti ei ole neist tolku aga nende kammidest teine kord.

Kui teil on kodus koerte föön, siis kõige lihtsam ja kiirem viis lahtisest villast vabaneda, on koera kuivalt föönitada. Sobib lühema topeltkarvaliste puhul: akita, husky, malamuut, lühikarvaline sakslane jne. Kindlasti ei soovita seda teha siseruumides 😉 Kui teie koer kardab tolmuimejat / fööni ja teil tekib mõte koerte föön soetada, siis jagan meeleldi näpunäiteid, kuidas see oleks võimalik kodus toimima saada.